گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / دستگاه تصفيه آب خانگي puri water / فیلتر پست کربن تصفیه آب

فیلتر پست کربن تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب در انواع مختلفی مشاهده می شود. بسته به میزان آبی که نیاز داریم دستگاه های تصفیه آب می توانند خانگی صنعتی و نیمه صنعتی باشند. دستگاه تصفیه آب از تعدادی فیلتر تشکیل شده است که فیلتر پست کربن یکی از این فیلترهاست که ساختار و عملکرد مشخصی دارد.

اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب  فیلتر الیافی است که از جنس پلی پروپلین است و شن و ماسه وگل و لای موجود در آب را از بین می برد. دومین فیلتر, کربن اکتیو است که برای از بین بردن کلر موجود در آب استفاده می شود. فیلتر کربن بلاک سومین فیلتر در تصفیه آب است و مکمل فیلتر دو است و برای از بین بردن کلر موجود در آب استفاده می شود. فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب, فیلتر ممبراین است.

فیلتر پست کربن  پنجمین فیلتر است. پس از اینکه آب از فیلتر چهارم گذشت وارد مخزنی می شود و پس از آن فیلتر پست کربن قرار می گیرد که وجود این فیلتر به منظور حذف طعم و بوی نامطبوع آب که در اثر ماندن در مخزن است.

فیلتر مینرال آخرین فیلتر است که مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند. میتوان فیلتر های دیگری نظیر قلیایی را مازاد بر شش فیلتر اصلی به دستگاه اضافه نمود.

قبل از خرید دستگاه تصفیه آب از سلامت دستگاه و قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید و سعی کنید دستگاهی را خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091  

درباره تصفیه آب

مشاهده بیشتر

بهترین برند دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب بسته به میزان آبی که مورد نیاز است به سه نوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *