گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / پیوری واتر / خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب یکی از کالاهایی است که امروزه نیاز به آن به شدت احساس می شود. این نوع دستگاه ها در مدل ها و برند های گوناگون در بازار وجود دارد. اما بهتر است دستگاه تصفیه آب را از مرکزی خریداری کنید که ارائه دهنده خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب باشد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی را می توان به سه دسته: سرشیری، رومیزی و زیرسینکی تقسیم کرد. پر مصرف ترین آنها دستگاه تصفیه آب زیرسینکی است که از شش فیلتر اصلی تشکیل شده است و قابلیت افزودن دو فیلتر دیگر را دارد. دستگاه تصفیه آب علاوه بر ظاهری ساده، دارای پیچیدگی فنی می باشد، به همین علت نیاز است تا مرکز فروش دستگاه تصفیه آب، حتما خدمات پس از فروش نیز ارئه دهد. خدمات پس از فروش مانند: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان، عیب یابی دستگاه و … می باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب اصلی با برند های معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

درباره تصفیه آب

مشاهده بیشتر

دستگاه تصفیه آب 6 فیلتر

دستگاه های تصفیه آب 6 فیلتر به دلیل کارآمدی بالا در حذف آلایندگی های آب، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *