گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / پیوری واتر / قیمت لامپ uv آکواریوم

قیمت لامپ uv آکواریوم

ماهی هایی که در آکواریوم نگهداری می شنود میکروارگانیسم ها از خود تولید می کنند که باعث بروز بیماری می شوند. سکون آب نیز در آکواریوم باعث رشد جلبک می شود. با استفاده از لامپ uv آکواریوم می توان از بروز بیماری و رشد جلبک ها جلوگیری کرد. لامپ uv اکواریوم با قیمت های مختلفی در بازار ارئه می شود.

بسیاری از خانواده ها علاقه زیادی به نگهداری ماهی های تزئینی زیبا در آکواریوم های خانگی دارند. اکثر ماهی های تزئینی حساسیت بالایی به آلایندگی آب دارند و در صورت آلوده شدن آب جان خود را از دست می دهند. همچنین ماهی های آکواریومی نیز گاهی باعث بروز بیماری نیز خواهند شد. سکون آب برای مدتی طولانی در آکواریوم نیز باعث رشد جلبک می شود. از همین رو ضدعفونی کردن آب آکواریوم و جلوگیری از آلودگی آن امری ضروری است. لامپ uv آکواریوم می تواند از بروز تمام این مشکلات جلوگیری کند. لامپ uv  دارای سایز ها و وات های متفاوتی است. برای خرید لامپ uv آکواریوم با یک مرکز معتبر مشاوره فرمایید تا لامپ uv که مورد نیاز شماست را به شما ارائه دهند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه ها و فیلتر های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها، آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

درباره تصفیه آب

مشاهده بیشتر

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بطور عمده به سه دسته: سرشیری، رومیزی و زیر سینکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *