گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / پیوری واتر / انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بطور عمده به سه دسته: سرشیری، رومیزی و زیر سینکی تقسیم می شود. که هریک کاربرد خاص خود را دارد. اما دربین آن ها تنها دستگاه تصفیه آبی که قابلیت تصفیه آب به طور کامل را دارد، دستگاه تصفیه آب زیرسینکی شش فیلتر می باشد.

در دستگاه تصفیه آب زیر سینکی، شش فیلتر تعبیه شده است. که با عبور آب از آن تمام آلایندگی های خود را از دست می دهد. فیلتر اول مواد معلق را از آب جدا می کند، فیلتر دوم و سوم کلر و مشتقات را حذف می کنند و مهمترین فیلتر دستگاه تصفیه آب که اجرا کننده اسمز معکوس است، فیلتر چهارم یا ممبراین می باشد. ممبراین املاح محلول در آب را از آب جدا کرده و آب عاری از هرگونه آلودگی می شود.. دو فیلتر آخر با افزودن مواد معدنی مورد نیاز بدن انسان به آب، فرآیند تصفیه آب را کامل می کنند. هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از کیفیت ومرغوبیت دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

درباره تصفیه آب

مشاهده بیشتر

اهمیت تصفیه آب

امروزه با ورود انواع آلودگی ها و فلزات سنگین به داخل آب های شهری سلامت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *